Ankaragücü Hatıra Bileti Organizasyonu

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, ev sahipliğinin yapılmış olduğu organizasyonda hatıra bileti kampanyasına destek verdi. Tesislerin başkanlar tarafından gezildiği öğrenilirken, sarı lacivertli ekipte forma giyen file bekçisi Ricardo Friedrich’in de penaltı atmış olduğu ifade edildi.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ev sahipliği yapmış olduğu organizasyonda, belediye başkanlarının hatıra bileti kampanyasına katılım gösterdi.

Fatih Mert’ten Açıklama

Konuya ilişkin açıklama yapan sarı lacivertli kulüp yöneticisi, 7 aydır kulüpte görev aldıklarını ifade ederek, Ankaragücü’nün şehrin en önemli markalarından biri olduğuna da dikkat çekti. Başkente yakışır bir şekilde yönetmeye çalıştıklarını da söyleyen Mert, her zaman birleştirici ve herkese açık bir şekilde hizmet etmeye de devam edeceklerini söyledi.

Ankaragücü Kulübü’nün, Ankara’nın tamamının ortak kulübü olduğunun özellikle altını çizen yönetici, buraya herkesin gelmesini istediklerini de açıkça dile getirdi. Herkesin Ankaragücü ile ilgilenmesini istediğini belirten Fatih Mert, kulüp için bir milat olmasını istediklerini vurguladı.

Geldikleri günden bu yana da bu alanda çalışmalar yaptıklarını ifade eden başkan, taraftarların talebi doğrultusunda başlatılan hatıra bileti kampanyasına da destek istedi. Ve gelen herkese de katılımları için teşekkür dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar