Ankaragücü Hassane Bande Transferi İçin Temasa Geçti

Ankaragücü

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklarını devam ettiren MKE Ankaragücü Kulübü, transfer çalışmalarında hızlandırma sürecine geçti. Ajax ekibinin 21 yaşındaki oyuncusuna göz diken sarı lacivertli kulüp, Hassane Bande transferi için Hollanda ekibiyle temasa yöneldi.

Süper Lig’e mağlubiyet üzüntüsü ile yaşayan MKE Ankaragücü ekibi, yeni sezonda daha iddialı kadro kurmak için harekete geçti. Ajax ekibinin başarılı sol kanat mevki oyuncusu Hassane Bande transferi adına da kulüple temasa yöneldi.

Geçtiğimiz haftaya kadar iki oyuncuyla yaşanan ödeme sorunu sebebiyle transfer yasağı ile mücadele eden MKE Ankaragücü, borçlarını ödemesiyle birlikte transfer yasağı engelinden de kurtulmuş oldu.

Göztepe’nin De Listesinde Yer Alıyor

Tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde antrenmanlarına da yoğunluk veren başkent temsilcisi, yeni sezon öncesinde daha güçlü bir kadro kurmak için transferde gaza basma kararı aldı.

Edinilen bilgilere göre başkent ekibi, Ajax ekibinde forma terleten 21 yaşındaki sol kanat mevki oyuncusu Hassane Bande için kulübüyle temasa geçti.

Burkina Fasolu olan oyuncuya talip olan diğer kulübün de yine Süper Lig’den Göztepe olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar