Ankaragücü Luzern Oyuncusu Idriz Voca ile Anlaştı

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen başken temsilcisi son olarak İsviçre temsilcisi olan Luzern ekibinden Kosovalı oyuncu Idriz Voca için harekete geçti. Başarılı oyuncuyu Ankara’ya getiren sarı lacivertli kulüp, konuya ilişkin açıklamayı ise sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için transfer hazırlıklarını sürdüren MKE Ankaragücü, kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir tempo ile hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı lacivertli kulüp, son olarak İsviçre ekiplerinden olan Luzern’in Kosovalı ismi Idriz Voca için görüşmelere yöneldi.

Transferin gerçekleşmesi için sporcuyu Ankara’ya getiren Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert sosyal medya hesabı üzerinden transfere ilişkin açıklama yaptı

Fatih Mert’in Açıklaması

Voca’nın Ankara’ya geldiğini bildiren Fatih Mert, sarı lacivertli taraftarlarına seslenerek İsviçre’nin Luzern takımından Kosova Milli Takımı orta saha oyuncusu Idriz Voca’yı getirdiklerini belirtti. Sporcunun sağlık kontrollerinin ardından da imzasını atacağına dikkat çekerek bir transfer haberini daha duyurmuş oldu.

Yeni sezonda MKE Ankaragücü Kulübü için ter dökmeye hazırlanan 23 yaşındaki orta saha mevki oyuncunun sözleşmesinin gelecek süreçte imzalanması ve tamamlanması düşünülüyor.

Güncel Yazılar