Ankaragücü Yeni Sezon İçin Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü yeni sezon için takviye çalışmalarına devam ediyor. Yeni transferlerle daha da güçlü bir kadro kurmak isteyen sarı lacivertli kulüp, son olarak ise kadrosuna 22 yaşındaki ön libero oyuncusu Assane Diousse’yi dahil etti. Öte yandan 19 yaşındaki Emmanuel Doka ile de anlaşma sağladı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Bu süreçte kadrosunu daha da güçlü hale getirmek isteyen MKE Ankaragücü Kulübü de, transfer çalışmalarında hızlandırma devrine girdi.

Başkent temsilcisi kulüpte, transfer yasağının kalkmasının ardından, art arda gerçekleşen transferler ile kadro daha da sağlam bir hal almaya devam ediyor. Son katılan isimlerden birisi de Saint Etienne ekibinin 22 yaşındaki ön libero mevki oyuncusu Assane Diousse oldu.

Emmanuel Doka Geleceğe Yatırım Transferi Olacak

Öte yandan kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen sarı lacivertli kulüpte, 19 yaşındaki Malili orta saha oyuncusu Emmanuel Doka ile de anlaşma sağlandığı öğrenildi. Doka’nın ise takımda geleceğe yatırım transferi olarak düşünüldüğü bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar