Daniel Lukasik İle Anlaşmaya Varıldığı Resmen Açıklandı

Daniel Lukasik

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezon için kadro yapılandırmasına giren MKE Ankaragücü Kulübü de bu bağlamda transfer hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüpten yapılan açıklamaya göre sarı lacivertli kulüp Daniel Lukasik ile 2+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, ligde mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü de transfer çalışmalarını sürdürüyor. Zorlu bir dönemi geride bırakan ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararıyla küme düşmenin kaldırılmasıyla lige tutunan kulüp, anlaşmalarına ise devam ediyor.

İbrahim Üzülmez’in ayrılığının ardından, Teknik Direktör Fuat Çapa ile anlaşmaya varan sarı lacivertli kulüpte, transfer çalışmalarında da hızlandırma dönemine girildi. Kulüpte önceki sezonda kiralık forma giyen Daniel Lukasik ile de bu bağlamda 2+1 sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan kulüp, başarılı sporcunun bonservisinin alındığını ve sözleşme imzalandığını bildirdi.

Fatih Mert Transferi Değerlendirdi

Kulüp Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım sağladığı imza töreninin ise Beştepe Tesisleri’nde gerçekleştiği bilgisi edinildi.

İmza töreninde açıklama yapan Fatih Mert, Ankaragücü Kulübü’nün başarısı için çok titiz bir şekilde çalıştıklarının bilgisini verdi. Ve önceki sezonda başarılı bir performans gösteren Lukasik ile de tekrar anlaştıkları için çok mutlu olduğunu ifade etti. Ve oyuncunun bu yıl takıma çok daha büyük katkıları olacağına inandığını belirterek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar