Fatih Mert Taraftarlara Müjdeyi Verdi

Fatih Mert

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert transfer yasağına ilişkin açıklama yaptı. İki oyuncunun da ödemelerinin yapıldığını belirten sarı lacivertli yönetici, yeni transferlere de Cuma günü imza attıracaklarını söyledi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlıkların devam ettiği dönemde, MKE Ankaragücü Kulübü transfer yasağı nedeniyle kadrosunda güçlendirmeye gidemiyordu. Yeni sezona bu sebeple verimli bir şekilde hazırlanamayan sarı lacivertli kulübün yönetici ismi Fatih Mert açıklama yaptı.

Başkent taraftarlarına müjdeli haberi veren Mert, son zamanlarda transfer yasağı sorununa neden olan iki oyuncunun da ödemelerinin yapıldığını söyledi.

Yeni transferlere de Cuma günü itibariyle imzaların atılmaya başlanacağını belirtti.

Bu Sezon Ses Getirecek Bir Takım Olduk

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Fatih Mert, taraftarlarına seslenerek Thomas ve Cerci’nin FIFA’dan gelecek kağıtlarını beklediklerini ifade etti. Cuma günü imza törenlerini yapacaklarını belirterek, iki oyuncunun da ödemelerinin yatırıldığını ekledi.

Ardından spor kanalına konuşan yönetici, lige de iyi hazırlandıklarının altını çizerek, iyi bir takım kurduklarını vurguladı. Teknik Direktör Fuat Çapa ile sportif anlamda da bir başarı yakalayacaklarını ifade ederek, sarı lacivertli kulübün bu sezon ligde ses getireceğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar