Fatih Mert Transferlere İlişkin Bilgi Verdi

Fatih Mert

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert transfer sürecine ilişkin açıklama yaptı. Sarı lacivertli yönetici görüştükleri iki oyuncunun transferinin de tamamlanmasıyla eksiklerin tamamlanacağını belirterek, artık bir çıkış yakalayacaklarını ekledi.

Alper Potuk ve Assane Diousse ile takımın son durumuna ilişkin bilgi veren Fatih Mert, önceki sezon devre arasında da sporcu için görüştüklerini belirtti.

Alper Potuk transferi için görüştüklerini fakat o günün şartlarında kendisinin Fenerbahçe’de devam etme isteği olduğunu vurguladı. Ve onun için de bu transferin gerçekleşmediğini söyledi.

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın Alper Potuk ile konuştuğunu ekleyerek, transferin gerçekleşmesinden de memnun olduklarının altını çizdi.

6-7 Kulüp Daha İlgileniyordu

Süper Lig’deki 6-7 kulübün Alper Potuk ile ilgilendiği bilgisini de veren Fatih Mert, sporcunun burada bir çıkış yakalamak istediğini, buradan da milli takıma gitmek istediğini ekledi.

Oyuncunun kulübe bu hedefi söylediklerini de ekleyen sarı lacivertli yönetici, milli oyuncudan da iyi bir çıkış beklediğini ifade ederek kendisine güvendiklerini vurguladı. Ve başkent ekibine de oyuncunun ciddi katkılarının olacağına vurgu yaptı.

Güncel Yazılar