MKE Ankaragücü Hazırlıklarını Tamamladı

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de 28’inci hafta heyecanı için MKE Ankaragücü ekibi, İstanbul temsilcisi Medipol Başakşehir ekibi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanıyor. Ev sahibi olan başkent ekibinin beklenen mücadelesinin düdüğünü çalacak hakem ise Hüseyin Göçek olacak.

Süper Lig’de 28’inci haftada Başakşehir ekibi ile kozlarını paylaşacak olan MKE Ankaragücü ekibi, maçın hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul temsilcisini kendi evinde konuk edecek olan sarı lacivertliler, bu mücadeleden galibiyetle ayrılmanın da planlarını yapıyor.

Eryaman Stadyumu’nda saat 21:00’de oynanacak olan mücadelenin yönetiminde Hüseyin Göçek’in yer alacağı da Merkez Hakem Kurulu tarafından duyuruldu.

Küme düşme potasında yer alan Ankaragücü ekibi ise, bulunduğu kritik mevkiden bir an önce kurtulmanın planlarını yapıyor. 27 haftada toplamda 24 puan toplayabilen başkent temsilcisi, 17’inci sıradan uzaklaşmak ve Süper Lig’de kalmak için  de büyük bir çaba sarf ediyor.

Hazırlıklara Hemen Başlamışlardı

Şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Medipol Başakşehir ekibini, kendi evinde konuk edecek olan MKE Ankaragücü ekibi için ise son derece kritik bir maç oynanmış olacak.

İstanbul temsilcisi tarafında, mücadelenin hazırlıklarının tamamlandığı bilgisi edinilirken, sarı lacivertlilerde de hazırlıkların tamamlandığı öğrenildi.

Beştepe Tesisleri’nde antrenmanlarını tamamlayan başkent ekibi, çalışmalarına ise önceki deplasman mücadelesinin hemen sonrasında başlamıştı.

Güncel Yazılar