MKE Ankaragücü Kulübü Teknik Kadroda Ayrılık Yaşandı

MKE Ankaragücü

Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü Kulübü, yeni sezon için yapılandırma dönemine girdi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alınan kararla, Süper Lig’de kalan ve ligden düşmeyen başkent temsilcisinde ise ayrılık yaşandı. Sarı lacivertli takımın sportif direktörü görevinde bulunan Adnan Erkan ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun koronavirüs salgını nedeniyle almış olduğu kararla MKE Ankaragücü Kulübü ligden düşmedi. Yeni sezonda da Süper Lig’de mücadele edecek olan sarı lacivertlilerde, yapılandırma süreci ise başladı.

Kasımpaşa Spor Kulübü’ne büyük başarı yaşatan tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa ile anlaşan sarı lacivertli kulüp, sportif direktör görevindeki Adnan Erkan ile de yollarını ayırdı.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert de, konuya ilişkin açıklamayı kişisel Twitter hesabından yayınladı. Adnan Erkan ile yolların ayrıldığını belirten yönetici, kulübe vermiş olduğu hizmetler için de teknik isme teşekkür dileklerinde bulundu. Erkan’ın kariyeri için de başarı dileklerinde bulundu.

Sağlık Ekibi Değişti

Ayrılığının ardından sosyal medya hesabından veda eden Adnan Erkan da, başkana, yönetim kurullarına, çalışma arkadaşlarına ve taraftara teşekkür dileklerini iletti.

Sarı lacivertli kulüpte sağlık ekibinin de değiştiği bilgisi edinilirken, Doç. Dr. Togay Evrin’le de karşılıklı olarak ayrılık kararı alındığı ifade edildi.

Kulüp doktorluğuna da Doç. Dr. Gürhan Dönmez’in geldiği öğrenildi.

Güncel Yazılar